Glowyskinshop.com

Farmstay TROPICAL FRUIT CALAMANSI & SHEA BUTTER HAND CREAM 50ml

Lek 790

Me përmbajtje Shea Butter, kremi I duarve hidraton intensivisht duart e ashpra. Nuk lë ndjesi ngjitjeje. Përmban gjithashtu ingredient si vitamina E. Hidratimi zgjat për orë të tëra. Aplikojeni dhe masazhojeni në duar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi