Glowyskinshop.com

Farmstay BLACK SNAIL PREMIUM ROLLING EYE SERUM 25ml

Lek 1,290
FARM STAY Black Snail Premium është një serum shumë i koncentruar i syve që  ushqen zonat e ndjeshme të syve me funksionalitet të dyfishtë ndriçues/anti-rrudhë. Tre rula masazhojne butësisht zonën e syve pa irritim, duke ndihmuar në stimulimin e qarkullimit të gjakut, per trajtimin e rrudhave dhe rrathet e zinj. Ky krem ​​për sytë me shumë koncentrim dhe përthithje të shpejtë hidraton dhe ushqen zonën delikate të syve, duke e lënë lëkurën të fortë dhe rrezatuese ndersa aplikuesi rrotullues vepron për të reduktuar ënjtjen.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi