Glowy Skin Albania

eZn Touch Vegan Hair Color Natural black

Lek 2,190
Përqafoni bukurinë e kujdesit  të flokëve me bojrat tona vegane nga eZn Touch. E mbushur me 3 ekstrakte barishte, 6 proteina vegane dhe 9 lloje vajrash vegane, kjo bojë flokësh pa amoniak dhe perberes te demshem jo vetëm që mbulon flokët e thinjur, por gjithashtu rrit shëndetin e përgjithshëm dhe shkëlqimin e flokëve tuaj. Përjetoni fuqinë e natyrës me solucionin tonë vegan të ngjyrosjes së flokëve dhe përshëndetni flokët e bukur me plot shkelqim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi