Glowy Skin Albania

eZn Dr. BOND Magnetic Color Shampoo

Lek 2,490
Me kalimin e kohës, ngjyra e flokëve zbehet dhe kthehet në te verdhe te theksuar. Me këtë shampo, flokët tuaj gri ose të argjendtë do të duken njësoj si kur keni dalë nga salloni. I formuluar me 17 aminoacide, 18-MEA dhe 10 vajra bimore, kjo shampo do të tonifikojë flokët tuaj gjatë çdo përdorimi dhe do hidratoje kutikulat. Mbani ngjyrën e bukur të hirit me këtë shampo.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi