Glowy Skin Albania

eZn Creamy Light up Hair Bleach, 30 g + 60 g

Lek 1,190
Celja e ngjyres se flokëve ne shtepi nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë! Zbardhuesi kremoz i flokëve ndihmon në arritjen e ngjyrave të hirit dhe pastelit pa një prekje profesionale!
Përbërës të ndryshëm mbrojtës të flokëve i mbajnë flokët tuaj të shëndetshëm nga dëmtimi. Formula kremoze e dekoloruesit mund të përdoret vetëm duke përdorur duart tuaja. Efekte të dyfishta zbardhuese! Zbardhuesi i flokëve me krem ​​minimizon dëmtimin e flokëve, duke lejuar procedura të njëpasnjëshme të zbardhjes.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi