Glowyskinshop.com

Eyenlip Lucent bb cream 50ml

Lek 1,390
Krem BB me funksionalitet të trefishtë që mbulon njollat ​, njetrajteson teksturen dhe ndricon tonin e lekures.
I pasur me niacinamide, vitaminë E dhe hialuronat natriumi ofron veshje të rehatshme, të gjatë në mbulim mesatar deri në të plotë, perfekt për lëkurën normale në të thatë. Krijon një shtresë uniforme në lëkurë duke siguruar një kohëzgjatje të gjatë. E barazon në mënyrë perfekte tonin e lëkurës duke e mbrojtur atë nga rrezet UVA/UVB, duke e ndriçuar dhe hidratuar. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi