Glowyskinshop.com

Etude house Tear Eye Liner

Lek 1,190
Peneli i syve me shkëlqim të lëngshëm me 3 opsione ngjyrash i ndriçon sytë me një përfundim të lezetshëm dhe të shkëlqyeshëm. Aplikojeni atë në vijën e poshtme të qerpikëve për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj si nje  kukull, për një pamje simpatike me sy të hapur dhe të pafajshëm. Aplikuesi i hollë i furçës vjen me një mini majë për aplikim të saktë dhe pa rrëmujë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi