Etude house

Etude House Sunprise Airy Finish 55ml

Lek 1,490

• Eshte shume i lehte, ka konsistence te holle, perthithet shpejt dhe nuk le kaste te bardhe.
•Pasi perthithet le efekt mat. Para se te aplikohet duhet te vendosni hidratues.
•Redukton prodhimin e sebumit.
•Pershtatet me lekurat e yndyrshme dhe mikse. Lekurat e thata duhet te perdorin shume hidratues para aplikimit.
•Sunscreen me filtra fizike- mund ta perdorin dhe lekurat sensitive.
•Qendron shume mire poshte makeupit.
•Ka spf 50 dhe pa+++ qe ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezeve te demshme te diellit..

SASIA: 55ml

Perberesit kryesore:
Acid hialuronik- ndihmon ne pershpejtimin e plageve, ndalon humbjen transepidermale te ujit, efekt antirrudhe.
Centella asiatica- qeteson skuqjet, ka veti antiage, zbeh shenjat e akneve.
Aloe vera- permban vitamina, minerale, enzima qe ushqejne lekuren.


--

• Eshte shume i lehte, ka konsistence te holle, perthithet shpejt dhe nuk le kaste te bardhe.
•Pasi perthithet le efekt mat. Para se te aplikohet duhet te vendosni hidratues.
•Redukton prodhimin e sebumit.
•Pershtatet me lekurat e yndyrshme dhe mikse. Lekurat e thata duhet te perdorin shume hidratues para aplikimit.
•Sunscreen me filtra fizike- mund ta perdorin dhe lekurat sensitive.
•Qendron shume mire poshte makeupit.
•Ka spf 50 dhe pa+++ qe ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezeve te demshme te diellit..

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi