Glowyskinshop.com

Etude House Soonjung Panthensoside Sheet Mask 25ml

Lek 390
Kjo maskë me fletë bambuje 100% nga Etude House është e përkryer për shërimin e lëkurës së dëmtuar dhe të ndjeshme. Esenca përmban madekasoside, një derivat i ekstraktit qetësues të centella asiatica dhe panthenol, një përbërës hidratues i lidhur ngushtë me vitaminën b5. Gjithashtu përfshihet alantoina dhe trehaloza për të hidratuar dhe rritur elasticitetin e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi