Glowyskinshop.com

Etude House SoonJung Hydro Barrier Cream 75ml

Lek 2,690

Një krem hidratues, i cili ndihmon teksturën e lëkurës pa e lënë të yndyrshme. I formuluar me 92.2% ingredientë hidratues, përmirëson lëkurën e thatë dhe të lodhur. Ka një nivel pH ideal 5.5 i ngjashëm me atë të lëkurës. Pa paraben dhe ingredintë të dëmshëm. Përdorimi: aplikoni një sasi të konsiderueshme në lëkurë duke e masazhuar mirë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi