Glowyskinshop.com

Etude house SoonJung 5.5 Foam Cleanser 150ml

Lek 1,690
Pastrues me shkumë të dendur hipoalergjik me pH të ulët që lejon pastrim të butë  duke e lënë lëkurën të rehatshme, të freskët dhe të hidratuar pa e lënë atë të zhveshur apo të irrituar.
- Shkuma kremoze depërton thellë në lëkurën tuaj për të hequr papastërtitë pa hequr lagështinë.
- Pastrues miqësor ndaj lëkurës është i formuluar pa surfaktantë, vaj mineral dhe aroma sintetike.
- E përkryer për lëkurë të ndjeshme.

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi