Glowyskinshop.com

Etude House Soon Jung ph5. 5 Feminine wash 200ml

Lek 2,690

Një pastrues femëror i tipit xhel që kujdeset butësisht për zonen e ndjeshme intime. Është një produkt hipoalergjik, me aciditet të dobët ph 5.5.

Lares i tipit gjel  që ndihmon në kujdesin e pjesëve intime me një ndjesi të freskët dhe të butë. Pastron butësisht dhe freskon zonën intime duke ruajtur nivelet natyrale të pH për të lehtësuar erën dhe acarimin.

Mbrojtja e barrierës së lëkurës dhe kujdesi zbutësues: Ai përmban “Panthensoside”: Panthenol (Mbrojtja e barrierës së lëkurës dhe mirëmbajtja e hidratimit) + Madecassoside (Efekt qetësues për lëkurën e irrituar)

Formula jo irrituese , me pH të ulët (Acidic të dobët): Formula e SoonJung ndihmon lëkurën e grave dhe të burrave të ruajë nivelin e duhur dhe të ulët të pH. Perberesit me  pH alkalin janë të dëmshme për barrierën mbrojtëse të lëkurës, duke e bërë atë më të prirur ndaj tharjes dhe faktorëve të tjerë të ndryshëm të jashtëm. Produktet me pH të ulët qetësojnë dhe kujdesen për lëkurën tuaj të ndjeshme.

Formula e xhelit  transparent formon një flluskë të butë dhe me peshë të lehtë.  Shtesë perfekte për vetëkujdesin tuaj të përditshëm.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi