Glowyskinshop.com

Etude House Soon Jung 10-Free Moist Emulsion 120ml

Lek 1,990
Ky hidratues i lehtë përdor 93% përbërës me prejardhje natyrale për t'iu përshtatur edhe lëkurës më të ndjeshme. Panthenoli, një përbërës i dobishëm për lëkurën, i lidhur ngushtë me vitaminën B5, jep hidratim të thellë ndërsa squalene ndihmon në kthimin e elasticitetit. Madecassoside, që rrjedh nga Centella asiatica, gjithashtu riparon lëkurën e demtuar. Pa irritues të mundshëm, duke përfshirë aromën, ngjyrën artificiale dhe parabenë, ky emulsion me pH të ulët është ajo që ju nevojitet për të ushqyer dhe qetësuar lëkurën e irrituar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi