Glowyskinshop.com

Etude House My Beauty Tool Silicon Brush

Lek 890

Një mënyrë ultra e butë, por shumë efektive për të përmirësuar kujdesin tuaj të përditshëm të lëkurës, Etude House My Beauty Tool Silicon Brush është një furçë pastrimi gjithëpërfshirëse që punon me zell për të hequr grimin dhe papastërtitë e lekures. Vjen në një silikon të lezetshëm në formë kandili deti, furçat e tij të buta dhe të dendura silikoni largojnë thellë qelizat e vdekura të lëkurës dhe pastrojnë papastërtitë e bllokuara thellë në poret tuaja. Është jo gërryes dhe i lehtë për t'u pastruar. Rezultatet? Lëkurë rrezatuese, e lëmuar dhe e shëndetshme me përpjekje minimale.

MIRËMBAJTJE E THJESHTË: Ndani furçën dhe sfungjerin nga brenda pas çdo përdorimi dhe thajeni

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi