Glowyskinshop.com

Etude house My Beauty Tool Oil Control Film

Lek 490

Nese lekura juaj yndyroset gjate dites, makeupi leviz per shkak te yndyres, apo ju nuk e pelqeni shkelqimin e tepert te lekures, e kemi gjetur nje zgjidhje :  My Beauty Tool Oil Control Film është letër qe absorbon sebumin e tepert që heq në mënyrë efektive shkëlqimin e tepërt në çdo kohë, kudo. Aplikoni letrën si film në lëkurën tuaj dhe shikoni vajin të përthithet! Është miqësor me udhëtimin dhe i lehtë për t'u përdorur - thjesht hidheni filmin sapo të përdoret fleta!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi