Glowyskinshop.com

Etude House My Beauty Tool Lovely Etti Hair Band

Lek 790
Bëni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me stil dhe rehati me My Beauty Tool Lovely Etti Hair Band! Ky rrip i adhurueshëm, prej pelushi nga Etude House, do të mbajë floket e padëshiruara nga fytyra juaj gjatë pastrimit dhe aplikimit të produkteve tuaja për kujdesin e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi