Glowyskinshop.com

Etude House My Beauty Tool Eyebrow Shaving razor 1pcs

Lek 390

Duke përdorur briskun e vetullave, shkurtoni vetullën tuaj nga poshtë për ta formuar atë, dhe hiqni çdo qime të humbur që rritet jashtë formës natyrale të vetullave tuaja.

E përsosur për ruajtjen pa mundim të formës të dëshiruar të vetullave.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi