Glowyskinshop.com

Etude House Moistfull Collagen Sheet Mask 25ml

Lek 490

Dëshironi një maskë që të mbështjelle lehtë lëkurën për t'ju ofruar një lëkurë të hidratuar thellësisht dhe që duket e bukur e plot gjallëri? Epo kjo maskë pambuku me super kolagjen (kolagjen i hidrolizuar) mban lekuren atë thellësisht të hidratuar duke ju ofruar trajtimin që lëkura juaj ka nevojë. Fleta e maskës me Collagen Moistfull Etude House e mbush lëkurën me esencë të pasuruar me lagështi për të ndriçuar ngjyrën dhe për ta lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar në mënyrë të përkryer. Kolagjeni përmirëson strukturën e lëkurës dhe ruan lagështinë.

Si ta përdorni:

Pas pastrimit të fytyrës aplikoni maskën në lëkurë. Lëreni të veprojë për 15-20 minuta, pasta hiqni fletën dhe trokitni  butësisht lëkurën për të nxitur përthithjen.  

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi