Glowyskinshop.com

Etude House Moistfull Collagen Eye Cream 28ml

Lek 2,490

Një formulë e krijuar për të përmirësuar ushqimin dhe elasticitetin e lëkurës rreth zonës së syve. Përmban një aromë pa alergjen dhe një përqendrim më të lartë të kolagjenit të hidrolizuar, i rritur nga 63.65% në 65.14%. Formula tani është EWG Green e verifikuar për përbërës më të sigurt dhe më natyralë.

Ky krem ​​i mrekullueshëm me kolagjen Moistfull për sytë është një nga më të shiturit e Etude House për një arsye. I pasuruar me super kolagjenin e markës, ai ushqen, hidraton dhe forcon lëkurën delikate rreth syve tuaj duke parandaluar linjat e holla. Lëkura ndihet e hidratuar dhe elastike pas përdorimit.

 Përbërësit

Kolagjen i hidrolizuar,

Proteina Lupine e Hidrolizuar,

Acidi Laurik

Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje para emulsionit/hidratuesit. Përdorni gishtin e unazës për të trokitur butësisht produktin rreth zonës së syve derisa të përthithet plotësisht. Shmangni linjat e ujit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi