Etude house

Etude House Moistfull Collagen Cream 75ml

Lek 2,490

𝑪𝒇𝒂𝒓𝒆 𝒆𝒔𝒉𝒕𝒆?
Krem hidratues antirrudhe qe permban 63% kolagjen. E mban lekuren te hidratuar per te pakten 12 ore. Keshillohet te perdoret si krem nate!
𝑷𝒆𝒓 𝒄𝒊𝒍𝒂𝒕 𝒍𝒆𝒌𝒖𝒓𝒂 𝒌𝒆𝒔𝒉𝒊𝒍𝒍𝒐𝒉𝒆𝒕?
Pershtatet me lekurat e thata, normale, mikse dhe mature.
.
𝑽𝒆𝒕𝒊𝒕𝒆 :
Rrit elasticitetin e lekures dhe lufton linjat e imta.
Rigjeneron lekuren ne saje te antioksidanteve dhe parandalon formimin e rrudhave.
E le lekuren super te bute dhe te hidratuar per nje kohe te gjate (deri ne 12 ore pas aplikimit)
Perthithet shpejt dhe nuk e yndyros lekuren.
Lufton dehidratimin- eshte shume hidratuese dhe nese nuk perdorni makeup le shkelqim natyral ne lekure.
Ka veti zbardhuese.
I jep shkelqim natyral lekures.
Mund te perdoret dhe si krem per zonen rreth syve
𝑭𝒐𝒓𝒎𝒂𝒕𝒊 : 75ml
𝑷𝒆𝒓𝒃𝒆𝒓𝒆𝒔𝒊𝒕 𝒌𝒓𝒚𝒆𝒔𝒐𝒓𝒆:✨
•Super collagen water- perdorimi e nje teknologjie te tille ku kolagjeni ndahet ne copeza shume te vogla ndihmon ne depertimin e tij ne shtresat e thella te lekures.
•Baobab fruit extract- i pasur ne vitamine C , A, D, E dhe antioksidante, rrisin elasticitetin e lekures, parandalojne formimin e radikaleve te lira, plakjes se parakohshme
•Glicerine- mban lageshtiren brenda lekures dhe parandalon dehidratimin e saj.


--

Krem hidratues antirrudhe qe permban 63% kolagjen. E mban lekuren te hidratuar per te pakten 12 ore. Keshillohet te perdoret si krem nate!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi