Glowyskinshop.com

Etude House Dear Darling Water Tint #01 Strawberry Ade

Lek 790 Lek 990
Jepini buzëve tuaja një ngjyrë të qëndrueshme me këtë nuancë buzësh hidratuese dhe që përthithet shpejt duke i lene per nje kohe te gjate nje ngjyre te ndezur buzeve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi