Glowyskinshop.com

Etude House 0.2mm Therapy Air Mask #Pomegranate

Lek 390

Etude House 0.2mm Terapy Air Mask #Pomegranate është një maskë rigjeneruese që i jep energjinë dhe forcën e munguar lëkurës pa jete. Kjo maskë pambuku falë fletës së saj vetëm 0.2mm, trajton lëkurën e dobët dhe është mjaft e lehtë sa harroni që e keni vendosur në fytyrë. Maska hipoalergjike ngjitet në mënyrë të përkryer në lëkurën tuaj duke ju dhënë trajtimin që lekura juaj ka nevojë. Një esencë e perqendruar që përmban 2500 ppm ekstrakt shege, duke e lënë lëkurën të rigjallëruar dhe duke përmirësuar ndjeshem elasticitetin.

 

Si ta përdorni :

 Aplikoni maskën në fytyrën e pastruar. Lëreni për 15-20 minuta, më pas hiqeni butësisht. Mos e shpëlani.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi