Glowyskinshop.com

Etude house 0.2 Therapy Air Mask #Snail 20ml

Lek 350
Etude House 0.2 Therapy Air Mask - Snail  është një maskë me pelhure tepër te hollë, hipoallergjike, e cila eshte e rehatshme si ajri! 
Kjo maskë përthithet në lëkurën tuaj lehtë, por sjell hidratim të fuqishëm dhe rigjeneron thellesisht lekuren. Jarga e kermillit ndihmon ne zbehjen e shenjave te akneve, uljen e skuqjes, inflamacionit, zbehjen e shenjave te moshes

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi