Glowyskinshop.com

ETUDE HOUSE 0.2 THERAPY AIR MASK MANUKA HONEY

Lek 390
Maska hipoalergjike ngjitet në mënyrë të përkryer në lëkurën tuaj për të dhënë një ushqyerje te thelle në lëkurën tuaj. Mjalti Manuka është i njohur për ushqimin e pasur dhe fuqinë e lagështisë. Adenozina, ndihmon në përmirësimin e rrudhave dhe siguron lagështi të thellë dhe forcim për lëkurën tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi