Glowyskinshop.com

Etude Dear Darling Water Tint #02 Cherry Ade

Lek 790 Lek 990
Dear Darling Water Tint eshte nje ngjyrosje e buzeve, e qëndrueshme ndaj puthjes dhe njollosjes, absorbohet shpejt dhe qëndron pa u ndjerë ngjitëse. Ngjyra e ndritshme vishnje do t'ju bëjë të dukeni më të gjalla dhe energjike.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi