Glowyskinshop.com

Esfolio Retinol Vital Eye Cream 40ml

Lek 1,290
Ky krem ​​për sytë ushqen dhe forcon zonën e syve duke përmirësuar pamjen e linjave të holla dhe tonin e lëkurës, duke e lënë atë të duket e qetë.
Përmban retinol  që ndihmon në reduktimin e vijave të imta rreth syve.Ky krem ​​rigjallëron lëkurën duke i dhënë hidratim, shkëlqim dhe kujdes intensiv për rrudhat e syve. Retinoli është vitamina A  që e bën lëkurën jashtëzakonisht të butë, të lëmuar dhe elastike. Kremi për sytë ndriçon dhe forcon lëkurën rreth syve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi