Glowyskinshop.com

Elizavecca Milky Piggy Sun Great Block Stick SPF50+ PA++ 22g

Lek 1,690
Elizavecca Milky Piggy Sun Great Block Stick ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB - SPF 50 + / PA +++, parandalon dëmtimet si djegia nga dielli, acarimi, skuqja dhe dehidratimi. Përveç shkallës së lartë të mbrojtjes nga rrezet UV, produkti ka një efekt qetësues dhe ftohës, duke e bërë atë të përshtatshëm edhe për lëkurat e ndjeshme. Falë një kompleksi përbërësish bimor (kamomil, nenexhik, livando, sherebelë, rozmarinë, trëndafil), qetëson lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar, eliminon skuqjen, kruajtjen, nxit pastrimin më të shpejtë të lëkurës nga skuqjet dhe inflamacionet, ndihmon në ruajtjen e ujit dhe yndyrës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi