Glowyskinshop.com

Elizavecca CER-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment 100ml

Lek 1,290
Një trajtim i pasur, riparues i thellë i flokëve për flokë më elastike, të trashë dhe më të shëndetshëm. Ky trajtim lufton majat e dyfishta dhe thatësinë me ndihmën e proteinave bimore, kolagjenit dhe ceramideve. Trajtimi me kolagjen mbron dhe furnizon me lëndë ushqyese flokët e dëmtuar nga lyerja ose stilimi i shpeshtë. Ekstraktet bimore, qumështi i hidrolizuar dhe aminoacidet e mëndafshit ndihmojne për të përmirësuar elasticitetin dhe butësinë e flokëve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi