dr jart

Dr.Jart Vital Hydra Solution Biome Water Cream 50ml

Lek 3,590

Kremi ka një teksturë ultra të lehtë e cila hidraton dhe freskon menjëherë lëkurën për 30 orë. Teknologjia e patentuar e Dr Jart, Jartbiome përmban prebiotikë të fermentuar (mikrobiomë) të cilët suportojnë kulturën e mire bakteriale të lëkurës duke forcuar barrierën mbrojtëse. 3 llojet e acidit hialuronik hidratojnë intesivisht dhe kyçin lagështinë. Hydra Nutrition Booster 2X shton lagështinë e lëkurës duke I dhënë një pamje të bukur dhe të ndriçuar. Aplikojeni në lëkurë të thatë dhe të pastruar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi