Glowyskinshop.com

Dr.Jart V7 Serum 50ml

Lek 4,490

Ky serum trajton intensivisht njollat e errëta dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës për ta bërë lëkurën të shëndetshme dhe të ndriçuar.
Një serum ndriçues i pasuruar me vitamina që barazon tonin e lëkurës dhe përmirëson vitalitetin e lëkurës. Serumi i hollë dhe i mëndafshtë depërton pothuajse menjëherë duke targetuar lëkurën pa jete dhe tonin e pabarabartë të lëkurës pa lënë asnjë ngjitje. Ky serum antioksidant e mban lëkurën me shkëlqim dhe të shëndetshëm dhe formulimi i tij i butë i përshtatet të gjitha llojeve të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi