Glowyskinshop.com

Dr.Jart Every Sun Day Tone up Sun Fluid SPF 50+/Pa++++ 30 ml

Lek 2,590

Krem dielli i lehtë në ngjyrë bezhë rozë, që mbron nga rrezet e dëmshme Uva dhe UVB, me kalaminë për të ndriçuar dhe qetesuar menjëherë lëkurën.

Krem dielli Pink Tone-Up

-Krem kompakt kundër diellit i mirë për t'u mbajtur kudo gjatë verës.

-Përdorni si grim, dhe për kujdesin e përditshëm të tonifikimit të diellit.

-Ideale për lëkurë të ndjeshme dhe pa jete.

Përdorimi i sugjeruar

Tundeni para se ta përdorni, aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurën e ekspozuar ndaj U.V.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi