Glowyskinshop.com

Dr. Jart Dermask waterjet vital hydra solution(5 Maska)

Lek 2,490
Keni nevojë për me shume hidratim dhe rigjallerim te lekures? Dr. Jart+ mund t'ju ndihmojë tek kjo pjese; Inkorporoni Dermask Water Jet Vital Hydra Solution ne rutinen tuaj te kujdesit te lekures. E bërë me fibra të imët celuloze, kjo maskë e lehtë, transparente lejon poret të thithin plotësisht lëndët ushqyese thelbësore për terapinë përfundimtare të hidratimit. Me aquaxyl - një përbërës hidratues i patentuar - hidraton lëkurën e thatë dhe forcon barrierat natyrore. Duke aktivizuar lagështinë me ekstraktin e algave të detit, ai pastron lekuren nga papastërtitë, nxit rigjenerimin qelizor, rrit elasticitetin e lekures dhe zbeh shenjat dhe hiperpigmentimin!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi