Glowyskinshop.com

Dr. Jart Dermask Ultra Jet Porecting Solution (5 Maska)

Lek 2,490
DR. JART+ Dermask Ultra Jet Porecting Solution Bubble Coal Sheet Mask është një maskë pastruese që ndihmon në pastrimin, eliminimin e papastërtive dhe shtrëngimin e poreve të zmadhuara. Qymyri druri i aktivizuar ka veti të fuqishme detoksifikuese që e lënë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e pastruar, ndërsa zvogëlon pamjen e poreve dhe balancon lëkurën e yndyrshme për një çehre më të pastër. Këto maska nga Dr. Jart flluskojnë ndërsa pastrojnë dhe janë të formuluara për të qetësuar lëkurën pasi e pastrojnë ate pa shkaktuar acarim. Ekstrakti i mentes përmirëson elasticitetin ndërsa arginina qartëson tonin për një pamje më të shëndetshme dhe më të njëtrajtshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi