Glowyskinshop.com

Dr. Jart Dermask Soothing Hydra Solution (5 Maska)

Lek 2,490
DR. JART+ Dermask Water Jet Soothing Hydra Solution Sheet Mask është një maskë me fletë celuloze që hidraton, qetëson dhe rigjeneron lëkurën e ndjeshme dhe të dehidratuar. E perbërë nga fibra të imta celuloze, maska e lehtë, transparente lejon lëkurën tuaj të perthithë plotësisht lëndët ushqyese thelbësore dhe përbërësit hidratues për efektet maksimale. Ekstraktet botanike - duke përfshirë aloe vera dhe fitoncidet - ofrojne efekt ftohës për të qetësuar skuqjen, njollat dhe djegiet nga dielli dhe e mbajne lëkurën të duket dhe ndjehet e qetë dhe e freskët.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi