Glowyskinshop.com

Dr. Jart Dermask Micro Jet Clearing solution (5 maska)

Lek 2,490

Një maskë me fletë mikrofiber, ultra te hollë që ndihmon në luftimin e akneve, hiperpigmentimin dhe tonin e pabarabartë të lëkurës. Përmban glutathion i cili barazon ngjyrën e lëkurës dhe zvogëlon pamjen e hiperpigmentimit, ndërsa acidi salicilik, vaji i pemës së çajit dhe niacinamidi ndihmojnë ne trajtimin dhe parandalimin e akneve, balancimin e yndyres se tepert, zbehjen e shenjave dhe njetrajtesimin e tekstures. Maskat jane hipoallergjike dhe te përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi