dr jart

Dr.Jart+ Ctrl-A Teatreement Moisturizer 50ml

Lek 2,590

E testuar dermatologjikisht, ky krem ​​hidratues jo-komedogjenik dhe ekuilibrues i pH është i pasuruar me 81.5% ekstrakt të gjetheve të pemës së çajit, ceramide NP dhe acid linoleik për të qetësuar, riparuar dhe rregulluar prodhimin e tepërt të sebumit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi