dr jart

Dr.Jart+ Ctrl-A Teatreement Cleansing Foam 120ml

Lek 2,390
Shkumë e butë pastruese qe balancon pH-in dhe ekuilibron lekuren, me nje teknologji per shënjestrimin e pikave te zeza, për heqjen e papastërtive pa hequr lagështi ose irrituar zona të lekures. Shkuma e pastrimit të Teatreksionit balancon nivelin e lagështisë së yndyres në lëkurë duke e bere qe ajo të mos ndjehet e thatë pas pastrimit. Shkuma pastruese është e mbushur me acid salicilik për të eksfoliuar, për të ndihmuar në luftimin e papastërtive, ka ekstrakte te pemes se çajit dhe kokosi australian për të qetësuar dhe rehidruar lëkurën.
Teknologjia e saj e shënjestrimit të pikave te zeza synon problemet e lëkurës duke e mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të ndezur, me poret e minimizuara Kjo shkumë pastruese është ideale për lëkurën e yndyrshme dhe të kombinuar që përjetojne acarime dhe break outs.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi