dr jart

Dr.Jart+ Cicapair Serum 50ml

Lek 4,490

DR.JART + Cicapair është një serum shumë i përqendruar, me veprim të shpejtë që qetëson ndjeshmërinë e lëkurës ul skuqjen dhe acarimin. 

Koleksioni Cicapair is është frymëzuar nga legjenda e vërtetë e Tigrave Aziatikë, që rrokulliset në Centella Asiatica për të shëruar plagët e tyre pas betejës. I njohur gjithashtu si bari i tigrit, përdorimi i tij medicinal është njohur me shekuj. Për breza, ky përbërës aktiv është njohur gjithashtu si një sistem rikuperimi për të ndihmuar mbështetjen e lëkurës së plagosur duke shfaqur inflamacion, skuqje ose njolla.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi