dr jart

Dr.Jart+ Cicapair Cream 50ml

Lek 3,890

Kremi Cicapair (Tiger Grass) është menduar për lëkurat e stresuara, të skuqura, proakneike, të dëmtuara, të përflakura. Gjithçka, nga ekzema në akne, pezmatimi i lëkurës deri te tharja.

Dr. Jart + Cicapair (Tiger Grass) është shumë hidratues. Kyç gjithë lagështinë në lëkurën tuaj, kështu ndihet më e hidratuar dhe elastike, ekuilibron lëkurën , dhe sheron shenjat e akneve.

Formuluar me një kompleks fermentimi probiotik për të forcuar lëkurën tuaj dhe një përzierje qetësuese të ekstrakteve botanike, ndihmon gjithashtu në riparimin e dëmtimeve nga stresuesit mjedisorë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi