dr jart

Dr.Jart+ Ceramidin Serum 40ml

Lek 4,490

Duke zbutur lëkurën tuaj me hidratim të qëndrueshëm, Serumi Ceramidin i Dr Jart + është një salve rikuperuese që qetëson dhe parandalon tharjen. Eshte e përsosur per te gjitha llojet e lekurave. E fuqizuar nga një kompleks prej pesë ceramidesh (përgjegjëse për shtresën mbrojtëse të lëkurës suaj), kjo formulë hidraton dhe forcon thellësisht lëkurën duke përforcuar barrieren mbrojtëse dhe duke inkurajuar mbajtjen e lagështisë. Për më tepër, funksionon për të përshpejtuar prodhimin e ceramideve brenda lëkurës tuaj për një hidratim më të gjatë dhe një çehre të shëndetshme, të shkelqyeshme dhe të gjallë që është ultra e butë.Mendoni për një lëkurë ultra-dewy, të hidratuar që ndihet aq mirë sa duket.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi