Glowyskinshop.com

Dr. Jart Ceramidin Lipair 7g

Lek 1,190

Një balm buzësh me bazë ceramidesh, ndihmon në hidratimin dhe riparimin e thellë të lekurës delikate të buzëve, gjatë gjithë ditës. Përmban vajra si Babassu Seed Oil, Avocado Seed Oil, Jojoba Oil, Coconut Oil, Pomegranate Seed Oil. Pa paraben dhe phthalates.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi