dr jart

Dr.Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream 50ml

Lek 4,490

Dr.Jart + Ceramidin; një krem ​​thellësisht hidratues dhe riparues që siguron hidratim afatgjatë të lëkurës duke bllokuar lagështirën dhe duke mbrojtur nga humbja e ujit.

I ngarkuar me kompleksin e patentuar të markës 5-Cera Complex (Ceramide), i krijuar për të forcuar barrieren natyrale të lëkurës, madje edhe në klimë të ashpër, kremi i pasur dhe i butë, me përbërje balsami shkrihet shpejt në lëkurë, duke e ngopur atë me një koktej ultra-hidratues të Bifida Ferment Lysate , Panxhari dhe Acidi Hialuronik. Lëkura e dehidratuar, e irrituar dhe e stresuar shndërrohet menjëherë, duke ju lënë me një fytyrë të fresket, të hidratuar dhe të shkëlqyeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi