Glowyskinshop.com

Dr Jart Ceramidin Body Scrub 200 ml

Lek 2,990

Shtoni në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës një scrub eksfoliues për trupin për të hequr lëkurën e vdekur dhe për të stimuluar mikroqarkullimin. Trupi ka trashësi të ndryshme të lëkurës, kështu që gjendja e tij e thatë është e ndryshme dhe zakonisht përbëhet nga një strukturë qelizore që është më e dendur se fytyra, kështu që është e vështirë të depërtohet lagështi dhe duhet mbajtur konstante.

Ky skrab trupi i bërë nga lëvozhgat e arrave, farat e kajsisë, miell bajamesh me krem shumë hidratues me 5 shtresa ka një efekt hidratues dhe masazhues edhe në zonat e vrazhda të lëkurës, si krahët.

 Përdorimi i sugjeruar

  1. Lehtësoni një sasi të përshtatshme në duart tuaja.
  2. Masazhoni trupin e lagur rreth zonës ku duhet të menaxhoni lëkurën e vjetër
  3. Shpëlajeni tërësisht me ujë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi