Glowyskinshop.com

Dr.G Royal Black Snail Eye Cream 30ml

Lek 4,590
Krem intensiv për zonen e syve kundër rrudhave për çdo gjë, nga rrudhat deri tek linjat e holla. Formuluar 25% të përmbajtjes së kërmillit të zi për kujdes të shkëlqyer për elasticitetin e lëkurës. Zbut në mënyrë efektive linjat e imëta dhe rrudhat, duke rikthyer pamjen e lëkurës rinore dhe elastike. Vitalizon dhe ushqen lëkurën me Proteinën e Jelly Royal dhe Ekstraktin e Mjaltit të Bletës së Zezë duke forcuar barrierën e lëkurës. 8 lloje të acidit hialuronik mbushin lëkurën me lagështi të mjaftueshme për lëkurë të shëndoshë dhe të zhdërvjellët.

▶ Funksion anti-plakje 5-fish
Përmirëson rrudhat rreth syve, ballit, mes vetullave, qafës dhe linjave të buzëqeshjes.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi