Glowyskinshop.com

Dr.G ROYAL BLACK CREAM TO FOAM 150ml

Lek 2,990
DR.G Royal Black Snail Cream Foam eshte zgjidhja më e mirë për pastrimin dhe kujdesin për lëkurën tuaj në të njëjtën kohë. I pasuruar me vajrat esenciale bimore dhe esencën e çmuar forcuese te kermillit te zi, ky lares shkumë siguron që lëkura juaj të mbetet e pastër dhe e hidratuar në mënyrë perfekte. Me përbërësit e tij pastrues natyralë, ai pastron në mënyrë efektive lëkurën tuaj nga papastërtitë, duke lënë pas një shkëlqim të rifreskuar dhe të pastruar. Për më tepër, infuzioni i esencës së çmuar, duke përfshirë ekstraktet e pelte mbretërore dhe mjalti i zi, forcon barrierën e lëkurës, hidraton intensivisht, barazon tonin e lëkurës dhe rrit elasticitetin. Rezultati? Një teksture e lemuar, e butë që rrezaton energji rinore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi