Glowyskinshop.com

Dr.G ROYAL BLACK AMPOULE MASK 1ea

Lek 490

Një fletë mbështjellëse me mikrofibra e bërë nga pëlhura vegane me origjinë bimore ngjitet butësisht në lëkurë dhe jep efektin e një ampule shumë të koncentruar.

Përbërësit e veçuar
Maska përmban 100,000 ppm kërmilli të zi, i cili i mbijeton gjumit dimëror deri në 6 muaj si ushqim për trupin, duke ndihmuar në zhvillimin e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit së lëkurës.
Një shishe me ampulë shumë të koncentruar që përmban pelte mbretërore dhe jargen e kermillit të zi krijon një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim të mjaltit.
300 Da kolagjeni me peshë të ulët molekulare depërton në të çarat e ngushta të lëkurës, hidraton dhe hidraton lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi