Glowyskinshop.com

Dr.G ROYAL BLACK AMPOULE 30ml

Lek 4,990
Ju prezantojmë me krenari ampulën tonë të jashtëzakonshme për rritjen e elasticitetit te lëkurës. I formuluar me përbërës të jashtëzakonshëm, ky produkt synon të rinovojë dhe përmirësojë lëkurën tuaj. Ampula  përdor fuqinë e 63% mukusit të kërmillit të zi dhe 2% pelte mbretërore për t'ju ofruar përvojën përfundimtare të përtëritjes së lëkurës. Këta përbërës të fuqishëm punojnë së bashku për të rigjallëruar lëkurën tuaj, duke rikthyer elasticitetin e saj natyral dhe duke luftuar rrudhat dhe imperfeksionet. Përgatituni për të dëshmuar një pamje të rinovuar, me shkëlqim që do t'ju bëjë të ndiheni të sigurt dhe të bukur. Por kjo nuk është e gjitha – ampula jonë për forcimin e lëkurës është e fortifikuar me Squalene, Elastin dhe Ceramide, të cilat forcojnë barrierën e lagështisë së lëkurës. Duke mbrojtur lëkurën tuaj nga stresorët e jashtëm dhe duke dekurajuar humbjen e ujit përmes avullimit, këta përbërës sigurojnë hidratim dhe ushqim afatgjatë. Thuaj lamtumirë thatësisë dhe përshëndetje për lëkurën elastike dhe të hidratuar që ndihet tepër e butë në prekje.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi