Glowyskinshop.com

Dr.G Red Blemish Clear Soothing Cream 70ml

Lek 3,490

Dr.G R.E.D. Blemish Clear është një fenomen i vërtetë në Korenë e Jugut. Tashmë një bestseller prej disa vitesh, kur Covid-i goditi dhe veçanërisht kur detyrimi për të mbajtur një maskë u bë i zakonshëm, ky krem ​​qetësues trajtimi është bërë kremi i preferuar SOS i shume personave ne Korene e Jugut!

Kremi qetësues anti-akne Dr.G Clear është një krem ​​rikuperues i krijuar për të zbutur, hidratuar dhe ndriçuar lëkurën e irrituar dhe proakneike. Kremi është i perbërë me një kompleks 5-cicaca, të cilat janë Madecassoside, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid dhe Centella Asiatica Extract. Së bashku, ato e mbajnë lëkurën të hidratuar dhe njekohesisht te mbrojtur nga skuqjet dhe acarimet. Hidraton në mënyrë perfekte lëkurën nga çdo thatësi, trajton aknet dhe shenjat qe ato lene pas. Ky krem ​​rikuperues vjen në një teksturë të ngjashme me xhel që përthithet shpejt.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi