Glowyskinshop.com

Dr.G R.E.D Blemish Oil Control Paper 70ea

Lek 590
Mbajeni shkëlqimin e tepert te yndyres larg, me këto letra perthithese vaji që heqin menjëherë sebumin dhe djersën e tepërt për ta mbajtur fytyrën të freskët dhe për të parandaluar poret e bllokuara.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi