Glowyskinshop.com

Dr.G Pure Vitamin C Brightening Mask 1ea

Lek 390
Rimbushje e shpejtë e vitaminave ne lekure me metodën e liposomeve me temperaturë të ulët dhe kompleksin e vitaminave të ftohta. Është një lloj esence tonifikuese që i jep lekures plot shkëlqim. Funksionet e maskes:
Vitamina C e pastër dhe niacinamide zbardhin lëkurën dhe kontrollin e njollave
- Formula e esencës perthithet pa ngjitje dhe jep plot lëndë ushqyese
- Teknologjia e liposomeve me temperaturë të ulët dhe kompleksi vita i ftohtë depërtim i shpejtë dhe i thellë i vitaminave të freskëta në lëkurë
- Mjaft e sigurt për lëkurën e ndjeshme fletë e butë vegane

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi